Jaké služby u nás najděte?
Kosmetické ošetření Envy Therapy
Envy Therapy je česko-slovenskou značkou (produkty se vyrábají v ČR/SR) zastřešující dermatologicky vyvinuté kosmetické produkty , jejichž příznivé účinky jsou obsaženy v patentovaných, účinných látkách s vědecky potvrzenou účinností, a v nejčistších formách organických surovin , které tvoří až 94 % složení všech jejích produktů. Všechny Envy Therapy produkty jsou přitom vyrobeny bez silikonů, barviv, toxinů, minerálních olejů, parabenů, parfémů či GMO. Čistota složení, kterému lze důvěřovat, je totiž podle Envy Therapy na prvním místě. Ve všech krocích od kombinace složení až po samotnou obalovou politiku značka kromě toho uplatňuje i chytrá rozhodnutí, čímž se přiklání k principům moderní a dlouhodobě působící síle přirozené krásy.
U nás v Lamér Beauty Point máte na výběr ze 4 základních ošetření značkou ENVY Therapy:
Hydrating | Antiaging | Clearing | Brightening
Kosmetika Envy Therapy
Kosmetické ošetření image skincare
Společnost Image Skincare je klinická kosmeceutická značka, dostupná na estetických klinikách a u licencovaných kosmetiček v 60 zemích světa.
Filozofie firmy je Age later, což znamená oddálit stárnutí.
Nabízí inovativní multifunkční produkty s obsahem účinných látek, které poskytují skutečné výsledky, takže odborníci na pleť je zbožňují. Vyznačuje se s tím, že se soustřeďuje na konkrétní kožní problémy jako například. pigmentové skvrny, stárnoucí pleť, vrásky, akné, jizvy, rosacea. Nabízí řešení i pro nejproblematičtější pleť. Díky jedinečné technologii účinné látky dokážou proniknout až do hlubších vrstev pokožky, působují na buněčné úrovni, zevnitř řeší problém pleti, nenasítí pouze povrch pokožky.
Kosmetické ošetření:
O2 Lift | Signature Lift | Probiotické čistící | Hydratační liftingové
Kosmetika
Phibrows microblading
PhiBrows microblading je semi-permanentní technika tetování obočí, kdy se do nejvyšší vrstvy kůže tetují jednotlivé chloupky dle směru růstu přirozeného obočí. Modeluje se zcela nové obočí nebo se doplňují chybějící místa, obočí se zahušťuje a koriguje se tvar (forma) celého obočí. 
Vše je ručně vykreslováno speciálním perem s mikročepelkou a proto je výsledek velmi přirozený a na pohled nerozeznáte tetovaný chloupek od přirozeného chloupku.
PhiBrows je značka PhiAcademy, což je nejprestižnější a nejlepší celosvětově uznávaná akademie microbladingu. Na základě mé kvality práce jsem byla jmenována akademií Branka Babice titulem Artist. Máte tak jistotu, že se dostáváte do rukou zkušeného a kvalitního umělce.
Znáte někoho, kdo skončil po roce od ošetření s červeným nebo narůžovělým obočím? Tohle se Vám u PhiBrows nestane. Naše pigmenty neobsahují těžké kovy.
Kosmetika
Lip blush
Lip Blush je přirozená technika permanentního makeupu rtů, kdy se rtům dodá jemná barva, doladí se nedostatky, vyrovnají se chybějící místa či nerovnoměrná kontura. Rtům se dodá tzv. „šťáva“ nebo jemný „tint“, aby rty působily zdravě a svěže.
Kosmetika
Browbar
Základem každýho BrowBaru je úprava obočí (tvar). Barvy na obočí využívám různě, záleží jaký typ se nejvíc hodí k výsledku, který si přejete. Nejčastěji jsou ale hybridní barvy, které lze použít iihned po laminaci obočí.
 Laminace vytváří vzhled nadýchaného, plného a hustého obočí během jediné návštěvy díky zjemnění, vytažení a fixaci přírodních chloupků. Cílem laminace nemusí být "pouze" široké obočí, jak si mnoho lidí myslí, ale také dokáže jemně a delikátně spravit nedokonalosti Vašeho přírodního obočí, jako například zakrýt jizvy či špatně provedený permanentní makeup, dokáže opticky spravit asymetrii a změnit celkově pohled člověka. 
Kosmetika
Lash lifting
Lash lifting je velice oblíbená procedura a to z mnoha důvodů. Například oproti umělým řasám lash lifting řasy UZDRAVUJE a POSILUJE. Lash lifting je napnutí řas na speciální formu, která natáčí řasy.
​Zde se pracuje pouze s Vašima přírodníma řasama, nic umělého se zde neaplikuje. Lash lifting je vhodný pro citlivé klientky, po sundání umělých řas, pro klientky s rovnými řasy rostoucí směrem dolů nebo pro ty, které chtějí mít řasy stále krásně natočené.
​A hlavně - lash lifting je BEZÚDRŽBOVÝ, nemusíte se o nic starat a budete i přesto vypadat stále nádherně. 
Kosmetika
Rezervujte si svůj termín již dnes.
Rezervace